Životopis:

 Eliška Dvorská se narodila 21. června 1984 v Praze. Pochází z umělecké rodiny-  otec byl spisovatel, matka učitelkou hry na klavír.

  Na housle začala hrát ve svých třech a půl letech, zpočátku pod vedením svého otce, nadšeného amatérského muzikanta.

  Od pěti let pak začala navštěvovat tehdejší lidovou školu umění ve Voršilské ulici v Praze. Již jako dítě byla zvyklá veřejně vystupovat, účastnila se dětských houlových soutěží, na kterých získala četná ocenění. V roce 1997 vyhrála konkurs o veřejný koncert ve Dvořákově síni Rudolfina  a vystoupila zde po boku Josefa Suka za doprovodu Pražské komorní filharmonie.

  V roce 1998 byla přijata na Pražskou konzervatoř, kde studovala ve třídě skvělého houslisty a výborného odborníka na metodiku hry na housle- doc.Jindřicha Pazdery. Své šestileté studium zde v roce 2005 završila absolutoriem a ve stejném roce již navštěvovala 1.ročník HAMU, kam byla přijata na základě úsoěšného složení talentových zkoušek.

Svá studia na HAMU završila v roce 2010 získáním magisterského  titulu.

  Během studia jezdila hrát s orchestry do zahraničí a s různými soubory se podílela na studiových nahrávkách známých českých zpěvaček (Aneta Langerová, Hana Hegerivá, Marta Kubišová) .

V současné době působí ve skupině String Ladies, v minulosti byla členkou Inflagranti a doprovodné kapely Travise ONeilla - Cardinal Sins.

V roce 2021 vydala první zcela sólové album s názvem Romantic Violin.

  V roce 2007  a v roce 2021 vystoupila  na festivalu Karla Ditterse jako sólistka s Moravskou filharmonií Olomouc pod taktovkou dirigenta Petra Chromčáka.